PRADĖTI MEDINIO KULTŪROS PAVELDO PASTATO NERINGOJE RESTAURACIJOS DARBAI

Nemage

Projekto įgyvendinimo vieta: Preilos g. 85, Neringos m.

Projekto pradžia: 2014.07.16

Projekto trukmė: 22 mėn.

Projekto partneriai: įmonės „Tailormade Interior AS“, „Arkitektkontoret Amundsen AS“ (Norvegija), įmonė „Simbahöllin ehf.” (Islandija)

Statybos darbai restauruojamame mediniame kultūros paveldo statinyje pradėti 2015 04 30. Pastato būklė iki darbų buvo labai bloga: pamatų tinkas vietomis įtrūkęs, kai kur pamatai apipeliję ir drėgni, sienos lentos sueižėjusios, perdangos ir stogo medinių konstrukcijų būklė bloga, stogo danga ir kai kurie kiti elementai pakeisti į kitus, neautentiškus.

 NewImage

Šiuo metu intensyviai vykdomi statybos darbai pagal parengtą projektą. Numatoma statybos darbus baigti ir statinį rekonstruoti iki 2016 m. gegužės. Projekto įgyvendinimu siekiama ne tik restauruoti unikalų statinį, tačiau ir prisidėti prie kultūros paveldo išsaugojimo bei jo reikšmės didinimo, gerinant visuomenės požiūrį ir ugdant vietinę bendruomenę. Prie šių projekto tikslų įgyvendinimo prisidės ir projekto partneriai -įmonės „Tailormade Interior AS“, „Arkitektkontoret Amundsen AS“ (Norvegija), įmonė „Simbahöllin ehf.” (Islandija), kurios skirs žmogiškuosius išteklius ir pasidalins įgyta patirtimi.

 

NewPicture

Daugiau apie finansinį mechanizmą:

www.norwaygrants.lt;

www.eeagrants.lt;

www.eeagrants.com.

Kontaktai:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

+370 52129909